Benzinová elektrocentrála 230V 1,8kW SINUS INVERTOR. Generátor MEC1800 s nízkou hlučností a úsporným provozem

Výrobce:SCHEPPACH
Katalogové číslo:MEC1800
EAN:
Dostupnost: Na skladě k odeslání
Cena bez DPH:11 454,6 Kč

13 860,0 Kč

BENZÍNOVÁ ELEKTROCENTRÁLA - invertorová,
kompaktní, výkonný  a spolehlivý náhradní zdroj elektrického proudu ...

Ideální pro kotle, čerpadla a citlivé elektrospotřebiče. Výstupní napětí 230V, 50Hz je stabilní a v mnoha ohledech kvalitnější, než z rozvodné sítě. Kufříková elektrocentrála s nejlevnějším provozem, díky svému proměnnému výkonu!

MEC1800 je přenosná benzínová elektrocentrála s ručním startem a jednoduchou obsluhou. V principu to je záložní zdroj, který může dodávat větší výkon po delší dobu, ve srovnání s bateriovými záložními zdroji podobné hmotnosti. Největší devizou invertorových elektrocentrál jsou velmi nízká hlučnost a malá hmotnost, vlastnosti, které je doslova předurčují k použití v domácnostech jako záložní náhradní zdroje proudu, pro práce v terénu, při kempování, na slavnostech nebo při uměleckých produkcích. Kufříkové provedení je plně mobilní, výkonné a dizajnově zdařilé.

Svými vlastnostmi a parametry, daleko předstihuje zastaralé modely s kapacitní nebo AVR regulací. Moderní invertorová elektrocentrála MEC1800, někdy také nazývaná digitální, s multipólovým alternátorem, vyrábí střídavý proud 230V/50Hz mnohdy kvalitnější a stabilnější, než je dodáván z veřejné rozvodné sítě. Úsporný provoz, jednoduchá obsluha, dostupná cena a snadná manipulace, jsou devizy, které elektrocentrálu řadí ke špičkám v oboru.

Na schematickém vyobrazení rozdíly snadno najdete, ale o čem to vlastně celé je...? Tedy; benzínový motor s integrovaným alternátorem vyrábí elektrickou energii, která je vedena do invertoru PWM (elektronického měniče) a ten z ní vyrábí vysoce kvalitní střídavý elektrický proud 230V/50Hz. Benzínový motor přitom může pracovat v různých režimech otáček motoru, podle aktuální spotřeby připojených elektrozařízení.

Vlastnosti společné pro všechny moderní elektrocentrály s invertorem, ve srovnání s konstrukčně zastaralými, s kapacitní nebo AVR regulací, lze popsat zhruba takto:

Důležitá technická data :
POZOR NA PŘETÍŽENÍ! Rozběh a napájení induktivních a kapacitních zátěží (motory, transformátory, zářivky...) vyžaduje značnou rezervu výkonu elektrocentrály, což většina prodejců neuvádí! Jste-li na pochybách jaký model zvolit, s důvěrou kontaktujte odborníky na naší prodejně.

Kompletní dodávka obsahuje elektrocentrálu, příslušenství a tištěný návod k obsluze. Výrobek je dodáván bez paliva a bez olejové náplně!
https://www.himalaj.cz/