Benzinová elektrocentrála MEC5000, 3-fázová 3x230V 5kW pro trvalý provoz. Hlučnost 95dB

Výrobce:SCHEPPACH
Katalogové číslo:MEC5000
EAN:
Dostupnost: Není na skladě
Cena bez DPH:20 330,6 Kč

24 600,0 Kč

BENZÍNOVÁ ELEKTROCENTRÁLA s AVR regulací,
kompaktní, výkonný  a spolehlivý náhradní zdroj elektrického proudu ...

MEC5000 s AVR regulací, je spolehlivá, mobilní, benzínová elektrocentrála Zipper/Scheppach, rámové konstrukce, s jednoduchou obsluhou. V principu to je záložní zdroj, který může dodávat větší výkon po delší dobu, ve srovnání s bateriovými záložními zdroji. Největší devizou těchto elektrocentrál jsou nízká hlučnost a malá hmotnost, vlastnosti, které je doslova předurčují k použití v domácnostech jako záložní náhradní zdroje proudu, pro práce v terénu, při kempování, na slavnostech nebo při uměleckých produkcích.

Svými vlastnostmi a parametry, předstihuje zastaralé modely s kapacitní regulací výstupního napětí. Moderní elektrocentrála MEC5000 vyrábí trojfázový střídavý proud 3x230V/50Hz mnohdy kvalitnější a stabilnější, než je dodáván z veřejné rozvodné sítě. Úsporný provoz, jednoduchá obsluha, dostupná cena a snadná manipulace, jsou devizy, které elektrocentrálu řadí ke špičkám v oboru.

Důležitá technická data :
POZOR NA PŘETÍŽENÍ! Rozběh a napájení induktivních a kapacitních zátěží (motory, transformátory, zářivky...) vyžaduje značnou rezervu výkonu elektrocentrály, což většina prodejců neuvádí! Jste-li na pochybách jaký model zvolit, s důvěrou kontaktujte odborníky na naší prodejně.

Kompletní dodávka obsahuje elektrocentrálu, příslušenství a tištěný návod k obsluze. Výrobek je dodáván bez paliva a bez olejové náplně!
https://www.himalaj.cz/