X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Kategorie

Baterie do naslouchátek

 
Jinak také zinkovzduchové (zinc-air) baterie do sluchadel a kochleárních implantátů - neodmyslitelné příslušenství naslouchadel, sluchadel či sluchátek. Mezi všemi výrobci zvlášť vynikají kvalitou RAYOVAC, WIDEX, VARTA, ENERGIZER, DURACELL a PANASONIC, jejichž výrobky prodáváme a kterými můžete bez obav nahradit jiné, Vámi dosud používané.
 
Ze zkušenosti víme, že každé naslouchadlo je provozováno v jiném režimu a déle pracuje s jinou baterií. A to bez ohledu na to jakou výrobce udává kapacitu nebo doporučení o spokojenosti zákazníků. Naše rada je vyzkoušet a sami se přesvědčit. Připravili jsme  pro Vás testovací sety baterií, abyste sami mohli otestovat, který model Vám budou nejlépe vyhovovat. Baterie do naslouchadel můžete, za stejnou cenu, zakoupit také na naší prodejně v Praze. Pokud preferujete prodejnu blíž Vašemu bydlišti, najděte si ji zde.
 
V případě objednávky na e-shopu, Vám baterie dodáme až do Vaší schránky za 17 Kč, a v případě objednávky MULTIPAKU dokonce zcela zdarma! Více informací o podmínkách dopravy a platby naleznete zde.

 
 
 
kamenná prodejna v Praze
 
 
 
 
 
 
Barevné značení baterií do naslouchadel se celosvětově ustálilo na těchto barevných odstínech:
a jsou jimy značeny nejen krabičky a blistry, ale lepícím štítkem také samostatné baterie. Máme v nabídce pouze nejkvalitnější výrobky zmámých a osvědčených výrobců, které odebíráme přímo ze skladů prostřednictvím jejich obchodního zastoupení a tím garantujeme vynikající kvalitu a dlouhou skladovatelnost do expirace.

BEZ BATERIÍ TO JDE TAKÉ - žádné baterie, 0,- provozní náklady
... vysoká provozní spolehlivost, dobrá účinnost a nulové náklady. Za nevýhody může být považována neobratnost v dopravních prostředcích a potíže s protivětrem. Jedná se o prototyp, který zatím není v prodeji wink

 
A protože chceme dobře posloužit každému zákazníkovi, jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy,  nebo Vás rádi uvítáme při osobním nákupu baterií do sluchadel a proto nás navštivte na naší prodejně v Praze.
Naše baterie pro naslouchadla, sluchadla, sluchátka a implantáty splňují nejvyšší nároky na kvalitu a trvanlivost. Lze jimi nahradit všechny dosud užívané baterie, jako jsou Duracell, Interton, Bernafon, Power One, Renata, Oticon, Ansmann, Sony, Icelltech, Siemens, Philips, Phonak, GP, a jiné...
 
 
Batérie do načúvacích zariadení
 
Inak tiež zinkovzduchové (zinc-air) batérie do audiofónov a kochleárnych implantátov - neodmysliteľné príslušenstvo načúvacích zariadení, audiofónov či slúchadiel. Medzi všetkými výrobcami najmä vynikajú kvalitou RAYOVAC, WIDEX, VARTA, ENERGIZER, DURACELL a PANASONIC, ktorých výrobky predávame a ktorými môžete bez obáv nahradiť iné, Vami doteraz používané.
 
Zo skúsenosti vieme, že každé načúvacie zariadenie je prevádzkované v inom režime a dlhšie pracuje s inou batériou. A to bez ohľadu na to akú výrobca udáva kapacitu alebo odporúčania o spokojnosti zákazníkov. Naša rada je vyskúšať a sami sa presvedčiť. Pripravili sme pre Vás testovacie sety batérií, aby ste sami mohli otestovať, ktorý model Vám bude najlepšie vyhovovať. Batérie do načúvacích zariadení môžete, za rovnakú cenu, zakúpiť aj v našej predajni v Prahe.
 
V prípade objednávky na e-shope, Vám batérie dodáme až do Vašej schránky za 60 Kč. Viac informácií o podmienkach dopravy a platby nájdete tu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Farebné značenie batérií do načúvacích zariadení sa celosvetovo ustálilo na týchto farebných odtieňoch:
akto sú značené nielen škatuľky a blistre, ale lepiacim štítkom aj samostatné batérie. Máme v ponuke iba najkvalitnejšie výrobky známych a osvedčených výrobcov, ktoré odoberáme priamo zo skladov prostredníctvom ich obchodného zastúpenia a tým garantujeme vynikajúcu kvalitu a dlhú skladovateľnosť do expirácie.

BEZ BATÉRIÍ TO IDE TIEŽ - žiadne batérie, 0,- prevádzkové náklady
... vysoká prevádzková spoľahlivosť, dobrá účinnosť a nulové náklady. Za nevýhody môže byť považovaná neobratnosť v dopravných prostriedkoch a ťažkosti s protivetrom. Ide o prototyp, ktorý zatiaľ nie je v predaji wink
 

 
A pretože chceme dobre poslúžiť každému zákazníkovi, sme pripraveni zodpovedať všetky Vaše otázky, alebo Vás radi uvítame pri osobnom nákupe batérií do audiofónov a preto nás navštívte v našej predajni v Prahe.
Naše batérie pre načúvacie zariadenia, audiofóny, slúchadlá a implantáty spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu a trvanlivosť. Je možné nimi nahradiť všetky doteraz užívané batérie, ako sú Duracell, Interton, Bernafon, Power One, Renata, Oticon, Ansmann, Sony, Icelltech, Siemens, Philips, Phonak, GP, a iné...