Kategorie

Baterie do naslouchátek

Jinak také zinkovzduchové (zinc-air) baterie do naslouchadel, sluchadel a sluchových procesorů - neodmyslitelné příslušenství naslouchadel, sluchadel či sluchátek. Mezi všemi výrobci zvlášť vynikají kvalitou RAYOVAC, WIDEX, VARTA, ENERGIZER, DURACELL, PANASONIC a ULTRASONIC, jejichž výrobky prodáváme a kterými můžete bez obav nahradit jiné, Vámi dosud používané.
 
Ze zkušenosti víme, že každé naslouchadlo je provozováno v jiném režimu a déle pracuje s jinou baterií. A to bez ohledu na to jakou výrobce udává kapacitu nebo doporučení o spokojenosti zákazníků. Naše rada je vyzkoušet a sami se přesvědčit. Připravili jsme  pro Vás testovací sety baterií, abyste sami mohli otestovat, který model Vám budou nejlépe vyhovovat. Baterie do naslouchadel můžete, za stejnou cenu, zakoupit také na naší prodejně v Praze. Pokud preferujete prodejnu blíž Vašemu bydlišti, najděte si ji zde.
 
V případě objednávky na e-shopu, Vám baterie dodáme až do Vaší schránky za 19 Kč, a v případě objednávky MULTIPAKU dokonce zcela zdarma! Více informací o podmínkách dopravy a platby naleznete zde.

 
 
 
kamenná prodejna v Praze
 
 
 
 
 
 
Barevné značení baterií do naslouchadel se celosvětově ustálilo na těchto barevných odstínech:
a jsou jimy značeny nejen krabičky a blistry, ale lepícím štítkem také samostatné baterie. Máme v nabídce pouze nejkvalitnější výrobky zmámých a osvědčených výrobců, které odebíráme přímo ze skladů prostřednictvím jejich obchodního zastoupení a tím garantujeme vynikající kvalitu a dlouhou skladovatelnost do expirace.

BEZ BATERIÍ TO JDE TAKÉ - žádné baterie, 0,- provozní náklady
... vysoká provozní spolehlivost, dobrá účinnost a nulové náklady. Za nevýhody může být považována neobratnost v dopravních prostředcích a potíže s protivětrem. Jedná se o prototyp, který zatím není v prodeji wink

 
A protože chceme dobře posloužit každému zákazníkovi, jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy,  nebo Vás rádi uvítáme při osobním nákupu baterií do sluchadel a proto nás navštivte na naší prodejně v Praze.
Naše baterie pro naslouchadla, sluchadla, sluchátka a implantáty splňují nejvyšší nároky na kvalitu a trvanlivost. Lze jimi nahradit všechny dosud užívané baterie, jako jsou Duracell, Interton, Bernafon, Power One, Renata, Oticon, Ansmann, Sony, Icelltech, Siemens, Philips, Phonak, GP, a jiné...