Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,0 Kč (0 €)
Zákaznická podpora

info@himalaj.cz

tel.: 222 767 641

produkty v akci
Baterie do naslouchadel 675 Varta ECOPACK, blistr 6ks
původní cena: 89,0 Kč (3.56 €)
78,0 Kč (3.12 €)
DURACELL 675
původní cena: 87,0 Kč (3.48 €)
59,0 Kč (2.36 €)
Baterie do naslouchadel ENERGIZER AC 675, balení blistr 4ks
původní cena: 60,0 Kč (2.4 €)
49,0 Kč (1.96 €)

Baterie do naslouchátek

 

Jinak také zinkovzduchové (zinc-air) baterie do sluchadel a kochleárních implantátů - neodmyslitelné příslušenství naslouchadel, sluchadel či sluchátek. Mezi všemi výrobci zvlášť vynikají kvalitou RAYOVAC, WIDEX, VARTA, ENERGIZER, DURACELL a PANASONIC, jejichž výrobky prodáváme a kterými můžete bez obav nahradit jiné, Vámi dosud používané.

 

Ze zkušenosti víme, že každé naslouchadlo je provozováno v jiném režimu a déle pracuje s jinou baterií. A to bez ohledu na to jakou výrobce udává kapacitu nebo doporučení o spokojenosti zákazníků. Naše rada je vyzkoušet a sami se přesvědčit. Připravili jsme  pro Vás testovací sety baterií, abyste sami mohli otestovat, který model Vám budou nejlépe vyhovovat. Baterie do naslouchadel můžete, za stejnou cenu, zakoupit také na naší prodejně v Praze. Pokud preferujete prodejnu blíž Vašemu bydlišti, najděte si ji zde.

 

V případě objednávky na e-shopu, Vám baterie dodáme až do Vaší schránky za 17 Kč, a v případě objednávky MULTIPAKU dokonce zcela zdarma! Více informací o podmínkách dopravy a platby naleznete zde.


RAYOVAC extra - cena od 12 Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks
... jsou baterie s nejvyšší deklarovanou kapacitou mezi bateriemi tohoto druhu a počátečním napětím 1,4V. Jedná se o nejrozšířenější baterie na našem trhu.  Naše dopravné pro MULTIPAK je 0 Kč.

>>> koupit RAYOVAC extra v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

WIDEX - cena 15 Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks
... vysokou kvalitu baterií garantuje dánská firma Widex, nejvýznamější výrobce naslouchadel na evropském kontinentu. Právem jsou tyto baterie této značky považovány za špičku a jejich obliba na našem trhu výrazně stoupá. Naše dopravné je 17 Kč.

>>> koupit WIDEX v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

ENERGIZER - cena 15 Kč za 1ks, spotřebitelské balení blistr 8ks
...světově proslulý výrobce baterií, společnost Energizer, se pyšní mnoha prvenstvími ve výrobě primárních baterií a výrobky této značky mají zvuk po celém světě. Energizer dává ke svým bateriím záruku ochrany přístroje. Naše dopravné je 17 Kč.

>>> koupit ENERGIZER v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

DURACELL - cena 14 Kč za 1ks, spotřebitelské balení blistr 6ks
...světově proslulá společnost Duracell se pyšní mnoha prvenstvími a obchodními úspěchy ve světě baterií a výrobky této značky mají zvuk po celém světě. Ne náhodou si za dvorního výrobce baterií do sluchadel vybrala právě Vartu. Naše dopravné je 17 Kč.

>>> koupit DURACELL v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

VARTA auditas - cena 14 Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks
... vysoká kvalita baterií je samozřejmostí a samotný výrobce Varta je pojem. Vám představujeme model Auditas, který skýtá záruku bezporuchového provozu. Právem jsou tyto baterie na našem trhu stále oblíbenější. Naše dopravné je 17 Kč.

>>> koupit VARTA AUDITAS v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

VARTA ecopack - cena 11 Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks
... vysoká kvalita baterií je samozřejmostí a samotný výrobce Varta je pojem. Vám představujeme model ECO, který skýtá záruku bezporuchového provozu a zároveň používá pro své obaly snadno recyklovatelné suroviny. Právem jsou tyto baterie na našem trhu stále oblíbenější. Naše dopravné je 17 Kč.

>>> koupit VARTA ECOPACK v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

PANASONIC - cena od 11 Kč za 1ks, spotřebitelské balení blistr 6ks
... vysoká kvalita baterií Panasonic skýtá záruku bezporuchového provozu. Právem jsou tyto baterie na našem trhu stále oblíbenější. Naše dopravné pro MULTIPAK je 0 Kč.

>>> koupit PANASONIC v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

TESTOVACÍ set - cena 12 Kč za 1ks; sada 44ks baterií za 528 Kč
... je sada baterií různých značek v běžném balení na blistru. Je určena každému, kdo chce vyzkoušet, které baterie nejdéle vydrží právě v jeho naslouchátku. Pro snadnější rozhodování při koupi je cena baterie v setu jen 12 Kč / 1ks. Naše dopravné je 17 Kč.

>>> koupit TEST-SET v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

 

Barevné značení baterií do naslouchadel se celosvětově ustálilo na těchto barevných odstínech:

a jsou jimy značeny nejen krabičky a blistry, ale lepícím štítkem také samostatné baterie. Máme v nabídce pouze nejkvalitnější výrobky zmámých a osvědčených výrobců, které odebíráme přímo ze skladů prostřednictvím jejich obchodního zastoupení a tím garantujeme vynikající kvalitu a dlouhou skladovatelnost do expirace.


BEZ BATERIÍ TO JDE TAKÉ - žádné baterie, 0,- provozní náklady
... vysoká provozní spolehlivost, dobrá účinnost a nulové náklady. Za nevýhody může být považována neobratnost v dopravních prostředcích a potíže s protivětrem. Jedná se o prototyp, který zatím není v prodeji wink

>>> Vyhlašujeme soutěž na název výrobku <<<


 

A protože chceme dobře posloužit každému zákazníkovi, jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy,  nebo Vás rádi uvítáme při osobním nákupu baterií do sluchadel a proto nás navštivte na naší prodejně v Praze.

Naše baterie pro naslouchadla, sluchadla, sluchátka a implantáty splňují nejvyšší nároky na kvalitu a trvanlivost. Lze jimi nahradit všechny dosud užívané baterie, jako jsou Duracell, Interton, Bernafon, Power One, Renata, Oticon, Ansmann, Sony, Icelltech, Siemens, Philips, Phonak, GP, a jiné...

 

 

Batérie do načúvacích zariadení

 

Inak tiež zinkovzduchové (zinc-air) batérie do audiofónov a kochleárnych implantátov - neodmysliteľné príslušenstvo načúvacích zariadení, audiofónov či slúchadiel. Medzi všetkými výrobcami najmä vynikajú kvalitou RAYOVAC, WIDEX, VARTA, ENERGIZER, DURACELL a PANASONIC, ktorých výrobky predávame a ktorými môžete bez obáv nahradiť iné, Vami doteraz používané.

 

Zo skúsenosti vieme, že každé načúvacie zariadenie je prevádzkované v inom režime a dlhšie pracuje s inou batériou. A to bez ohľadu na to akú výrobca udáva kapacitu alebo odporúčania o spokojnosti zákazníkov. Naša rada je vyskúšať a sami sa presvedčiť. Pripravili sme pre Vás testovacie sety batérií, aby ste sami mohli otestovať, ktorý model Vám bude najlepšie vyhovovať. Batérie do načúvacích zariadení môžete, za rovnakú cenu, zakúpiť aj v našej predajni v Prahe.

 

V prípade objednávky na e-shope, Vám batérie dodáme až do Vašej schránky za 60 Kč. Viac informácií o podmienkach dopravy a platby nájdete tu.


>>> kúpiť RAYOVAC extra v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

>>> kúpiť WIDEX v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

>>> kúpiť ENERGIZER v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

>>> kúpiť DURACELL v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

>>> kúpiť VARTA AUDITAS v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

>>> kúpiť VARTA ECOPACK v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

>>> kúpiť PANASONIC v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

>>> kúpiť TEST-SET v e-shope <<<

kamenná predajňa v Prahe

 

 

Farebné značenie batérií do načúvacích zariadení sa celosvetovo ustálilo na týchto farebných odtieňoch:

akto sú značené nielen škatuľky a blistre, ale lepiacim štítkom aj samostatné batérie. Máme v ponuke iba najkvalitnejšie výrobky známych a osvedčených výrobcov, ktoré odoberáme priamo zo skladov prostredníctvom ich obchodného zastúpenia a tým garantujeme vynikajúcu kvalitu a dlhú skladovateľnosť do expirácie.


BEZ BATÉRIÍ TO IDE TIEŽ - žiadne batérie, 0,- prevádzkové náklady
... vysoká prevádzková spoľahlivosť, dobrá účinnosť a nulové náklady. Za nevýhody môže byť považovaná neobratnosť v dopravných prostriedkoch a ťažkosti s protivetrom. Ide o prototyp, ktorý zatiaľ nie je v predaji wink
 

>>> Vyhlasujeme súťaž na názov výrobku <<<


 

A pretože chceme dobre poslúžiť každému zákazníkovi, sme pripraveni zodpovedať všetky Vaše otázky, alebo Vás radi uvítame pri osobnom nákupe batérií do audiofónov a preto nás navštívte v našej predajni v Prahe.

Naše batérie pre načúvacie zariadenia, audiofóny, slúchadlá a implantáty spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu a trvanlivosť. Je možné nimi nahradiť všetky doteraz užívané batérie, ako sú Duracell, Interton, Bernafon, Power One, Renata, Oticon, Ansmann, Sony, Icelltech, Siemens, Philips, Phonak, GP, a iné...