Baterie a záložní zdroje špičkové kvality

Doprava od 29 Kč Věrnostní program Kamenná prodejna
Kategorie
Odkud k nám přicházíte?
přímo
3738/6788 (55%)
ze Zboží.cz
475/6788 (7%)
z Heureka.cz
689/6788 (10%)
z Google.com
1057/6788 (16%)
z reklamy na internetu
554/6788 (8%)
z reklamy v časopisu
275/6788 (4%)

O nás

Naše firma vznikla v roce 1990 a baterie, akumulátory a záložní zdroje se brzy staly naším prioritním zaměřením. Prodej, výroba, repase a servis, jsou činnosti, jimiž se zabýváme od začátku. U nás hledejte vše, co má název baterie, akumulátor, napájecí nebo záložní zdroj...

E-shop, doprava a výdejní místa

Je určen pro spotřebitele i obchodníky (v sekci B2B). Každý tu najde baterie do naslouchadel, hodinkové, lithiové a nabíjecí baterie, záložní zdroje, akumulátory a řadu dalších výrobků. Objednávku Vám doručíme některou z prověřených doprav, anebo sami můžete vyzvednout na výdejním místě.

Kamenná prodejna

Navšívit nás a vyzvednout objednávku z e-shopu můžete i prodejně v Praze.
MELICHAR - BATERIE
Pod Strašnickou vinicí 3a
Praha 10-Strašnice

Kamenná prodejna Himalaj.cz

Více informací o prodejně

Baterie do naslouchátek

Máme pro vás velký výběr výkonných a spolehlivých baterií do naslouchátek. Protože od baterie do naslouchadla vyžadujeme spolehlivost a dlouhou životnost, používáme Zinc-Air (zinkovzduchové) baterie, které tato náročná kriteria splňují.

Záložní zdroje

Nabízíme speciální bateriové záložní zdroje pro oběhová čerpadla, kotle a kotelny na pevná, kapalná i plynná paliva a pro solární systémy ohřevu TUV.

Repase aku baterií

Repase jinak také renovace, je z hlediska ekologického i ekonomického nejšetrnější způsob navrácení původní funkčnosti baterie i celého stroje. Nač vyhazovat funkční zařízení jenom kvůli nefunkčnímu zdroji, repasovat lze každý akumulátor. Individuálním posouzením právě toho Vašeho, dosáhneme:

  • zvýšení výkonu
  • odstranění samovybíjení
  • úspory oproti koupi nového stroje
  • a záruku 24 měsíců

Repase baterií se zárukou 2 roky

Denně řešíme podobné problémy s našimi zákazníky a jsem si jist, že řešení máme i pro Vás. Spolehněte se na nás, poradíme a pomůžeme Vám. A protože se jedná o řešení na míru, kontaktujte nás.

TIP PRO MIMOPRAŽSKÉ: Pošlete nám k repasi libovolnou baterii, zavoláme Vám s návrhem kapacity a rozpočtu. Nebudete-li spokojeni, nebudeme nic účtovat a ZDARMA pošleme baterii zpět!

Věrnostní program

Program slev pro zákazníky registrované v našem e-shopu. Princip spočívá ve střádání věrnostních bodů, které převádíme na slevu, klíčem 1 bod = 1 Kč a následném uplatnění slevy při nákupu.
Více informací

Ověřeno našimi zákazníky

100% 

Výborná komunikace, poradili s výběrem zboží, rychlost dodání.

90% 

Vsechno v poradku, rychle dodani, neni co vytknout. 

100% 

Toto byl můj asi už asi pátý nákup. Myslím, že u této firmy budu nakupovat i nadále, protož jsem spokojen. 

100% 

+ jeden z mála obchodů s požadovanou nabídkou

+ výhodná cena dopravy