Baterie a záložní zdroje špičkové kvality

Doprava od 29 Kč Věrnostní program Kamenná prodejna
Kategorie
Odkud k nám přicházíte?
přímo
3738/6788 (55%)
ze Zboží.cz
475/6788 (7%)
z Heureka.cz
689/6788 (10%)
z Google.com
1057/6788 (16%)
z reklamy na internetu
554/6788 (8%)
z reklamy v časopisu
275/6788 (4%)

Časté dotazy

 1. Volám správně na ty baterie?
 2. Máte otevřený obchod?
 3. Objednávám v eshopu, mohu si zboží vyzvednout na prodejně?
 4. Máte víc odběrních míst?
 5. Dostanu u Vás baterie do naslouchadel?
 6. Jaká je životnost baterií?
 7. Posíláte zboží poštou?
 8. Potřebuji opravit baterii do aku vrtačky.
 9. V čem vlastně repase spočívá?
 10. Je pravda že dáváte na repasi akumulátoru 2 roky záruku?
 11. A cena repasované baterie?
 12. Potřebuji záložní zdroj, jaký mám zvolit?
 13. Jak to je u Vás se zárukou a servisem zdroje?
 14. Mohu použít autobaterii k záložnímu zdroji?
 15. Jak dlouho trvá doručení baterií poštovní zásilkou?

 

1. Volám správně na ty baterie?

Jsme specialisté na baterie. Repasujeme a opravujeme aku-baterie, prodáváme sluchadlové a jiné miniaturní baterie i akumulátory a autobaterie.

2. Máte otevřený obchod?

Otevřeno máme v pracovní dny od 9.oo do 16.oo hodin, v pondělí a středu dokonce do 18.oo hodin. Bližší informace najdete ZDE.

3. Objednávám v eshopu, mohu si zboží vyzvednout na prodejně?

Nebude problém vybranou baterii pro vás připravit na prodejně ve Strašnicích. Vyčkejte prosím na výzvu.

4. Máte víc odběrních nebo výdejních míst?

V tuto můžete vyzvedávat výrobky na kamenné prodejně v Praze-Strašnicích, anebo si je nechat doručit do některého z výdejních míst a boxů ZDE. Výrobky i baterie po repasi, můžeme odeslat na jakékoli místo v ČR kurýrem GLS.

5. Dostanu u vás baterie do naslouchadel?

V nabídce máme sluchadlové baterie všech známých výrobců, včetně příslušenství pro sluchadla Widex. Vše zakoupíte osobně na prodejně ve Strašnicích nebo objednáte v našem e-shopu Himalaj.cz. Dopravné na tyto baterie máme již od 19 Kč za celou zásilku.

6. Jaká je životnost baterií?

Skladovatelnosti se různí podle typu baterie. Vzhledem k naší spolupráci přímo s výrobci nebo zástupci značek, máme baterie se skladovatelností nejdelší možnou a za jejich kvalitu ručíme.

7. Posíláte zboží poštou?

Poštou zasíláme hlavně sluchadlové a miniaturní baterie, tedy vše co se vejde do poštovní schránky adresáta. Na objemnější zásilky využíváme kurýrní službu GLS. Která dodá zásilku až na místo určení. Platby akceptujeme na dobírku, bankovním převodem a on-line platby.

8. Potřebuji opravit baterii do aku vrtačky.

Opravě baterie říkáme repase. Ano, takovou repasi provedeme a poskytneme Vám na ni 2letou záruku. Tak kvalitní repase od nás bude.

9. V čem vlastně repase spočívá?

Zjednodušeně, je to kompletní výměna článků a elektroniky v původním pouzdře Vaší baterie. Zvýší se výkon stroje, prodlouží doba práce, zmenší samovybíjení akumulátoru.

10. Je pravda že dáváte na repasi akumulátoru 2 roky záruku?

Používáme výhradně prověřené vybrané články, spolehlivé komponenty a dáváme velký důraz na kvalitu práce. Díky tomu je záruka od nás opravdu 2letá, 4× delší než obvyklá od výrobce nářadí.

11. A cena repasované baterie?

Cenu kalkulujeme individuálně ke každé baterii, generální ceník neexistuje. Garantujeme nejlepší možné parametry, v mnoha případech převyšující výkony originálních baterií.

12. Potřebuji záložní zdroj, jaký mám zvolit?

Záložní zdroj je třeba volit podle způsobu užití. Na oběhové čerpadlo ke krbové vložce bude jiný než k domácí vodárně. Dále je třeba vzít v úvahu i dobu, po kterou zdroj má pracovat v době výpadku. Více informací najdete v popisu zdroje, anebo můžete kontaktovat někoho z našich odborníků.

13. Jak to je u vás se zárukou a servisem zdroje?

Naše záložní zdroje se vyznačují téměř bezporuchovým provozem, proto vedle zákonné záruky poskytujeme, za příplatek, i záruku prodlouženou na 5 let. Aby provoz byl už od začátku bezproblémový, doporučujeme zapojit a udržovat zdroj i baterii v souladu s pravidly. Pokud se i přes to vyskytne problém, kontaktujte nás laskavě ZDE. Záruční i pozáruční servis máme zde v ČR.

14. Mohu použít autobaterii k záložnímu zdroji?

Autobaterie patří do auta, pro ně je konstruovaná. Záložní zdroj si s ní poradí bez potíží, ale! Úplně jiný režim zkrátí její životnost nejméně na 1/2, je nutné ji dolévat a při práci produkuje nebezpečné výpary a plyny. Pro účely zálohování tak jednoznačně doporučuleme zcela uzavřené VRLA baterie, typu AGM nebo GEL. Podle cenových preferencí pak zvolíte i životnost od 5 do 12 let.

15. Jak dlouho trvá doručení baterií poštovní zásilkou?

Levné doručení, obyčejnou listovní zásilkou ČP, je oblíbené nejen pro svou nízkou cenu, ale i proto, že zásilku přinese doručovatel přímo do vaší poštovní schránky. Už méně potěšující je doba doručování, která závisí na stále se měnících pravidlech ČP, místních podmínkách a snad i na počasí... Faktem zůstává, že opakovaná doba doručení do stejného místa, nemusí být vždy stejná. Poslední rozpětí z roku 2023 je 2-6 pracovních dnů.

Ověřeno našimi zákazníky

100% 

Výborná komunikace, poradili s výběrem zboží, rychlost dodání.

90% 

Vsechno v poradku, rychle dodani, neni co vytknout. 

100% 

Toto byl můj asi už asi pátý nákup. Myslím, že u této firmy budu nakupovat i nadále, protož jsem spokojen. 

100% 

+ jeden z mála obchodů s požadovanou nabídkou

+ výhodná cena dopravy