X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Kategorie

repase AKUMULÁTORŮ

Práce s ním je Vaše živobytí, používáte ho denně a protože pracujete s plným nasazením, opravdu Vám záleží na spolehlivosti i vysokém výkonu. Protože nic nenecháváte náhodě a víte, že kvalitní akumulátory jsou jeho „životně důležitou“ součástí, vybíráte z nejkvalitnějších.
Doporučujeme a montujeme osvědčené, prověřené akumulátory Sanyo, Panasonic a Sony, které bezezbytku splní Vaše požadavky na výkon, spolehlivost i dlouhou životnost. Jsou přímu předurčené pro stroje MAKITA, DEWALT, METABO, HITACHI, MILWAUKEE, AEG, NAREX, PROTOOL, FESTOOL, BOSCH, ELU, WÜRTH, ATLAS COPCO atp.
 
Jak už název napovídá i Vy jste vášnivým kutilem a žádná práce doma, na zahradě nebo chalupě Vám není překážkou. Máte mnoho znalostí, šikovné ruce a rád používáte akumulátorové nářadí které Vám dobře slouží už dlouhou dobu, jste s ním maximálně spokojen a rozhodně se sním nechcete rozloučit. A protože navíc uvažujete ekologicky nevyměníte ho, když „jen“ dosloužil akumulátor!
Optimálním řešením pro Vás - kutily, chataře a chalupáře je repase akumulátoru. Máte stroj k občasnému použití s menší zátěží a k těm Vám doporučujeme osvědčené akumulátory Sanyo, Panasonic nebo X-Cell. Ze zkušenosti už víme, že kvalita nové baterie bude ve většině případů lepší než originál, co do proudové zatížitelnosti i samovybíjení.
 
Akumulátorové nářadí LOW HOBBY
Každý občas potřebujeme něco přišroubovat, vyvrtat, opravit a nebo třeba jen smontovat stěnu do předsíně. A tak vyndáme aku-vrtačku nebo šroubovák a protože je, jako pokaždé, vybitý akumulátor musíme práci na několik hodin odložit než se nabije... jistě se Vám to také stalo, máme totiž nářadí z nějaké akce nebo obchodního domu, za „výhodnou“ cenu. Ale co když akumulátor jednou doslouží? Nový je drahý nebo neexistuje a cena repase je prý příliš vysoká...
Doporučujeme repasovat akumulátor právě u nás, vyplatí se to a garantujeme Vám, že budete spokojeni s výsledkem. Na základě dlouholetých zkušeností k repasi použijeme kvalitní akumulátory X-Cell o kapacitě 1100mAh, které několikanásobně předčí vlastnosti originálu co do samovybíjení a proudové zatížitelnosti. Přestanete řešit nabíjení po týdnu nečinnosti a konečně zašroubujete všechny šrouby najednou.
 
Zrodil se fenomén rekreační cykloturistiky - elektrokolo a to dostane "do sedla" i zavilého odpůrce tohoto druhu dopravy. Klasické jízdní kolo se šlapkami, brzdami a přehazovačkou, jak jej znáte je navíc vybaveno vestavěným elektromotorem, který za Vás kolo pohání, stačí jenom přidat plyn jako na motocyklu. Nároky na akumulátor, odkud si motor bere energii, jsou značné a proto jeho výkon ovlivňuje i Váš dojezd "bez šlapání".
Vyměníme, opravíme nebo odborně repasujeme akumulátor i do Vašeho elektrokola! Používáme speciální Li-Ion články pro vysoké zátěže a proto výrobky a repase od nás jsou ve většině případů výkonější a odolnější než originál.
 
Jste majiteli akumulátorového vysavače který pořádně „netáhne“ a už nevydrží v provozu jako dřív. Jedná se o malý jednoduchý model do ruky, typ s dlouhou rukojetí a velkým výkonem a nebo to je automatický robotický vysavač? Všechny mají jedno společné – potřebují kvalitní a výkonnné akumulátory! Dají se koupit nebo opravit?
Provádíme repase nebo výrobu nových akumulátorů (baterií) do všech známých typů a modelů vysavačů, zametacích strojů i robotických vysavačů. K tomu účelu používáme pouze prověřené a kvalitní akumulátory Sanyo, Panasonic a X-Cell, kapacity lze volit, s přihlédnutím k typu a modelu stroje, v rozmezí od 1100mAh až po 4500mAh.
 
Budovy a prostory bez oken – fenomén dnešní doby, nebo požární únikové cesty, chodby a schodiště domů. Zde všude jsou instalovaná svítidla „nouzového osvětlení“. Jak název napovídá se jedná o osvětlení v nouzi a proto nároky kladené na zabudované akumulátory jsou oprávněně vysoké.
Doporučujeme pro tento účel, vedle kontrol, také pravidelné výměny akumulátorů. Máme pro vás připravenou celou škálu osvědčených, kvalitních a prověřených akumulátorů Sanyo, Panasonic a X-Cell v nejpoužívanějších kapacitách od 1300mAh do 2000mAh. Přirozeně zvládáme i jiné kapacity.
 
Dnes jsou naprosto běžné nabíjecí holicí strojky pro pány i dámy a ty jsou vybaveny akumulátorem. Když skončí jejich životnost, je potřeba provést výměnu. ale kam se vlastně obrátit, když si prodejce neví rady ?
 
Elektroskútr – fenomén dnešní dopravy a přenosné mobilní přístroje potřebují ke své činnosti kvalitní zdroj energie – baterie nebo akumulátory. Profesionálové potřebují výkonné a spolehlivé zdroje, kutilové ocení optimální kvalitu za rozumnou cenu a všichni společně potřebují spolehlivého partnera se zkušenostmi v oboru akumulátorů..
 
 
volejte :  222 767 640,  pište :  strasnice@janmelichar.cz