Baterie a záložní zdroje špičkové kvality

Doprava od 29 Kč Věrnostní program Kamenná prodejna
Kategorie
Odkud k nám přicházíte?
přímo
3754/6817 (55%)
ze Zboží.cz
477/6817 (7%)
z Heureka.cz
691/6817 (10%)
z Google.com
1064/6817 (16%)
z reklamy na internetu
556/6817 (8%)
z reklamy v časopisu
275/6817 (4%)

Repase aku-baterií

Záruka 2 rokyDosloužila Vám baterie v aku vrtačce? Na elektrokole už neujedete ani 5 kilometrů? Odložíte aku-šroubovák a po týdnu je baterie vybitá i přesto že jste ho koupili nedávno? Je to jako když máte ve voze špatné palivo nebo děravou nádrž.
Baterie, akumulátory, chcete-li, bývají opomíjenou ale podstatnou součástí nářadí, stroje nebo zařízení. Denně řešíme podobné problémy s našimi zákazníky a jsem si jist, že řešení máme i pro Vás. Spolehněte se na nás, poradíme a pomůžeme Vám. A protože se jedná o řešení na míru, kontaktujte nás na provozovně v Praze - Strašnicích

Repase aku baterie je výměna vysloužilých článků uvnitř bateriového pouzdra, například pro vrtačky, pilky, pily, sekačky nebo elektrokola, koloběžky a podobně. Prakticky se jedná o vyjmutí starých článků včetně elektroniky a jejich náhradu novými, značkovými prvky, nezřídka kvalitnějšími než původní originál. Zachován zůstává jen původní obal nebo pouzdro. Další informace o repasích najdete ZDE.

Repase umožní zprovoznit vysloužilou baterii, odstraní samovybíjení nekvalitních originálních baterií, prodlouží dojezd elektrokola, ale také ušetří Vaši kapsu a dává novou šanci, jinak nefunkční součástce, vrátit se do služby se 100% výkonem a zárukou kvality!

 

Takhle vypadá částečně rozebraný akumulátor do vrtačky

Vadný a vedle jsou už připravené nové články Sanyo, Panasonic, Sony nebo Samsung, podle toho co je třeba. Kapacitu volíme po dohodě se zákazníkem. Články jsme spárovali aby měly stejné parametry, tím dosáhneme dlouhé životnosti a velkého výkonu. Staré baterie musíme odstrojit, komponenty použijeme v nové sadě.

 

A tady je už sesazená nová baterie

Pevné spojení bodovanými páskovými spojkami je hodně důležité, stejně jako předchozí výběr článků. Protékající proudy jsou opravdu velké a nedokonalé spojení by způsobilo potíže a snížilo výkon celé baterie. Vidíte zde i původní komponenty - nejčastěji kontakty s přívody, teplotní čidla, příchytky a někdy i řídící elektroniku.

 

 

Nová baterie je sesazená, komponenty připojené a celý nový bateriový pak jsme vložili do pouzdra

Ještě jej čeká kontrola funkčnosti a výkonu. Články jsou z výroby částečně nabité, tak to není problém. Jak se zdá, vše je v pořádku a tak pouzdro uzavřeme.
Parametry baterie jsou na nejvyšší možné úrovni a nelze je srovnat s bateriemi dodávanými v akci do obchodních řetězců. Výkon nářadí stoupne a samovybíjení mizí.

 

Repasovaná aku baterie je hotová

Navenek není nic poznat, snad jen výrobní štítek s parametry a datem výroby. Od dnešního dne ručíme 24 měsíců za její správnou funkci.
Naše zkušenosti ukazují, že tam, kde dosud nestačily ani dvě originální baterie, dnes bohatě postačí 1 kvalitně repasovaná, od firmy Melichar - BATERIE.

 


TIP PRO MIMOPRAŽSKÉ: Pošlete nám k repasi libovolnou baterii, zavoláme Vám s návrhem kapacity a rozpočtu. Nebudete-li spokojeni, nebudeme nic účtovat a ZDARMA pošleme baterii zpět!
PROSBA VŠEM: Spolu s bateriemi technologie Li-Ion a Li-FePO přineste nebo pošlete i nabíječku, je nutná pro kontrolu řídící elektroniky baterie.

Telefonní číslo je +420 222 767 640.
Stará čísla na kterých jste nás mohli v minulosti také zastihnout, dnes už nefunkční: 274771100, 283840144 nebo 283840011

Ověřeno našimi zákazníky

100% 

Výborná komunikace, poradili s výběrem zboží, rychlost dodání.

90% 

Vsechno v poradku, rychle dodani, neni co vytknout. 

100% 

Toto byl můj asi už asi pátý nákup. Myslím, že u této firmy budu nakupovat i nadále, protož jsem spokojen. 

100% 

+ jeden z mála obchodů s požadovanou nabídkou

+ výhodná cena dopravy