Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,0 Kč (0 €)
Zákaznická podpora

info@himalaj.cz

tel.: 222 767 641

produkty v akci
Baterie do naslouchadel 675 Varta ECOPACK, blistr 6ks
původní cena: 89,0 Kč (3.56 €)
78,0 Kč (3.12 €)
DURACELL 675
původní cena: 87,0 Kč (3.48 €)
59,0 Kč (2.36 €)
Baterie do naslouchadel ENERGIZER AC 675, balení blistr 4ks
původní cena: 60,0 Kč (2.4 €)
49,0 Kč (1.96 €)

Doprava a platba

Zboží objednané v našem e-shopu dopravíme v Čechách a na Moravě  zpravidla do 2 dnů od objednávky. Využíváme služeb a zkušeností přepravní společnosti GEIS a České Pošty, spolu s obvyklými způsoby plateb.

 

Balík GEIS - 99 Kč

lze zvolit pro všechny druhy objednaného zboží a všechny druhy plateb. Jestliže v objednávce uvedete správné kontaktní údaje, kurýr Vás bude informovat v průběhu i těsně před vlastním doručením zásilky. O výši poplatku za dopravu speciální zásilky, nebo zásilky vyšší hmotnosti, budete informováni v procesu objednávky.

 

Poštovní zásilka - 17 Kč

v kombinaci s platbou, bankovním převodem, je určená speciálně pro objednávky baterií do naslouchadel. Speciální listovní zásilka dorazí do Vaší poštovní schránky, nebo přímo Vám do rukou.

 

Osobní odběr na prodejně Strašnice - 0 Kč

Bankovním převodem na účet - 0 Kč

Dobírka - 30 Kč

Podrobné informace o dopravě a platbách za zboží naleznete v obchodních podmínkách.

 

Doprava a platba pre Slovensko

 

Tovar objednaný v našom e-shope dopravíme na Slovensko spravidla do 4 dní od objednávky. Využívame služieb a skúseností prepravnej spoločnosti GEIS a Slovenskej Pošty. Platba bankovým prevodom.

 

 

Balík GEIS - 199 Kč

možno zvoliť pre všetky druhy objednaného tovaru. Ak v objednávke uvediete správne kontaktné údaje, kuriér Vás bude informovať v priebehu i tesne pred vlastným doručením zásielky. Aktuálnu cenu v EUR a výšku poplatku za dopravu špeciálnej, alebo váhovo vyššej zásielky, Vám oznámime v priebehu objednávky.

 

Poštová zásielka - 60 Kč

je určená špeciálne pre objednávky batérií do načúvacích zariadení a miniatúrnych batérií. Špeciálna listová zásielka dorazí do Vašej poštovej schránky, alebo priamo Vám do rúk. Aktuálnu cenu v EUR Vám oznámime v priebehu objednávky.

 

Platba bankovým převodom - 0 Kč

Podrobné informácie o doprave a platbách za tovar nájdete v obchodných podmienkach.