Kategorie

Doprava a platba

Balík GLS  -  99 Kč
můžete zvolit pro všechny druhy objednaného zboží a všechny druhy plateb. Jestliže v objednávce uvedete správné kontaktní údaje, kurýr vás bude informovat v průběhu doručování zásilky. O výši poplatku za dopravu zásilky hmotnosti nad 10kg, nebo zásilky podléhající zvláštnímu režimu, budete informováni v procesu objednávky. Podle zkušeností trvá doručení 1-2 prac.dny.
 
Listovní zásilka ČP  -  19 / 29 Kč
v kombinaci s platbami "kartou on-line" a "bankovním převodem", je určená pro doručení baterií do naslouchadel i dalších miniaturních baterií. Dopisnici /bublinkovou obálku do 200g/ doručí ČP do vaší poštovní schránky. Podle zkušeností trvá doručení 2-5 prac.dnů.
 
Osobní odběr na kamenné prodejně  -  zdarma
většinu výrobků můžete vyzvednout na prodejně BATERIE v Praze - Strašnicích. Objednávky nad 100Kč hodnoty budou rezervovány, platit můžete v hotovosti nebo platebními kartami EC a MC. Rádi vás obsloužíme v otevírací době prodejny.
-----------------------------------------------------
On-line platba  -  zdarma
pro všechny druhy doprav. Pohodlná a bezpečná platba kartou prostřednictvím platební brány, potvrzení o provedené platbě dostanete obratem zpět.
 
Platba bankovním převodem  -  zdarma
pro všechny druhy doprav. Osvědčená a velmi rychlá platba z účtu na účet.
 
Dobírková platba  -  50 Kč
lze objednat jen u balíkové zásilky GLS nad 100Kč hodnoty zboží. Platí se kurýrovi při dodání.

Pro balíkové zásilky využíváme kurýrní služby GLS a DPD, listovní zásilky odesílámě prostřednictvím České pošty.