Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Kategorie

Doprava a platba


 

Zboží objednané v našem e-shopu dopravíme v Čechách a na Moravě  zpravidla do 2 dnů od objednávky. Využíváme služeb a zkušeností přepravní společnosti GEIS a České Pošty, spolu s obvyklými způsoby plateb.
 
Balík GEIS - 99 Kč
lze zvolit pro všechny druhy objednaného zboží a všechny druhy plateb. Jestliže v objednávce uvedete správné kontaktní údaje, kurýr Vás bude informovat v průběhu i těsně před vlastním doručením zásilky. O výši poplatku za dopravu speciální zásilky, nebo zásilky vyšší hmotnosti, budete informováni v procesu objednávky.
 
Poštovní zásilka - 17 Kč
v kombinaci s platbou, bankovním převodem, je určená speciálně pro objednávky baterií do naslouchadel. Speciální listovní zásilka dorazí do Vaší poštovní schránky, nebo přímo Vám do rukou.
 
Osobní odběr na prodejně Strašnice - 0 Kč
Bankovním převodem na účet - 0 Kč
Dobírka - 30 Kč
Podrobné informace o dopravě a platbách za zboží naleznete v obchodních podmínkách.
 
Doprava a platba pre Slovensko
 
Tovar objednaný v našom e-shope dopravíme na Slovensko spravidla do 4 dní od objednávky. Využívame služieb a skúseností prepravnej spoločnosti GEIS a Slovenskej Pošty. Platba bankovým prevodom.
 
 
Balík GEIS - 199 Kč
možno zvoliť pre všetky druhy objednaného tovaru. Ak v objednávke uvediete správne kontaktné údaje, kuriér Vás bude informovať v priebehu i tesne pred vlastným doručením zásielky. Aktuálnu cenu v EUR a výšku poplatku za dopravu špeciálnej, alebo váhovo vyššej zásielky, Vám oznámime v priebehu objednávky.
 
Poštová zásielka - 60 Kč
je určená špeciálne pre objednávky batérií do načúvacích zariadení a miniatúrnych batérií. Špeciálna listová zásielka dorazí do Vašej poštovej schránky, alebo priamo Vám do rúk. Aktuálnu cenu v EUR Vám oznámime v priebehu objednávky.
 
Platba bankovým převodom - 0 Kč
Podrobné informácie o doprave a platbách za tovar nájdete v obchodných podmienkach.