Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,0 CZK
Zákaznická podpora

info@himalaj.cz

tel.: 222 767 641

Baterie do naslouchátek

Baterie do naslouchátek

pro neslyšící a osoby s částečnou ztrátou sluchu,

jinak také zinkovzduchové (zinc-air) baterie do sluchadel a kochleárních implantátů - neodmyslitelné příslušenství naslouchadel, sluchadel či sluchátek. Mezi všemi výrobci zvlášť vynikají kvalitou AUDITAS, VARTA, WIDEX, RAYOVAC, ENERGIZER a PANASONIC, jejichž výrobky prodáváme a kterými můžete bez obav nahradit i Vámi dosud používané. Ručíme za to, že budou nejméně tak dobré!

 

Ze zkušenosti víme, že každé naslouchadlo je provozováno v jiném režimu a déle pracuje s jinou baterií. A to bez ohledu na to jakou výrobce udává kapacitu nebo doporučení o spokojenosti zákazníků. Naše rada je vyzkoušet a sami se přesvědčit. Připravili jsme  pro Vás testovací sety baterií, abyste sami mohli otestovat, který model Vám budou nejlépe vyhovovat. Baterie do naslouchadel můžete, za stejnou cenu, zakoupit také na naší prodejně v Praze. Pokud preferujete prodejnu blíž Vašemu bydlišti, najděte si ji zde.


TESTOVACÍ set - cena 12,- Kč za 1ks, sada 38ks baterií za 456,- Kč                                                                    ... je sada baterií různých značek v běžném balení na blistru. Je určena každému, kdo chce vyzkoušet, které baterie nejdéle vydrží právě v jeho naslouchátku. Pro snadnější rozhodování při koupi je cena baterie v setu 11,- Kč / 1ks. Naše dopravné je 17,- Kč.

>>> koupit TEST-SET v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

WIDEX - cena 15,- Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks                                                                                         ... vysokou kvalitu baterií garantuje dánská firma Widex, nejvýznamější výrobce naslouchadel na evropském kontinentu. Právem jsou tyto baterie této značky považovány za špičku a jejich obliba na našem trhu výrazně stoupá. Naše dopravné je 17,- Kč.

>>> koupit WIDEX v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

ENERGIZER - cena 14,- Kč za 1ks, spotřebitelské balení blistr 8ks                                                                                       ...světově proslulý výrobce baterií, společnost Energizer, se pyšní mnoha prvenstvími ve výrobě primárních baterií a výrobky této značky mají zvuk po celém světě. Energizer dává ke svým bateriím záruku ochrany přístroje. Naše dopravné je 17,- Kč.

>>> koupit ENERGIZER v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

RAYOVAC extra - cena od 12,- Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks                                                            ... jsou baterie s nejvyšší deklarovanou kapacitou mezi bateriemi tohoto druhu a počátečním napětím 1,4V. Jedná se o nejrozšířenější baterie na našem trhu.  Naše dopravné pro MULTIPAK je 0,- Kč.

>>> koupit RAYOVAC extra v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

 

VARTA auditas - cena 14,- Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks                                                                   ... vysoká kvalita baterií je samozřejmostí a samotný výrobce Varta je pojem. Vám představujeme model Auditas, který skýtá záruku bezporuchového provozu. Právem jsou tyto baterie na našem trhu stále oblíbenější. Naše dopravné je 17,- Kč.

 

>>> koupit VARTA AUDITAS v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

VARTA ecopack - cena 11,- Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks                                                                 ... vysoká kvalita baterií je samozřejmostí a samotný výrobce Varta je pojem. Vám představujeme model ECO, který skýtá záruku bezporuchového provozu a zároveň používá pro své obaly snadno recyklovatelné suroviny. Právem jsou tyto baterie na našem trhu stále oblíbenější. Naše dopravné je 17,- Kč.

>>> koupit VARTA ECOPACK v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

PANASONIC - cena od 11,- Kč za 1ks, spotřebitelské balení blistr 6ks                                                               ... vysoká kvalita baterií Panasonic skýtá záruku bezporuchového provozu. Právem jsou tyto baterie na našem trhu stále oblíbenější. Naše dopravné pro MULTIPAK je 0,- Kč.

>>> koupit PANASONIC v e-shopu <<<

kamenná prodejna v Praze

 

 

Barevné značení baterií do naslouchadel se celosvětově ustálilo na těchto barevných odstínech:

a jsou jimy značeny nejen krabičky a blistry, ale lepícím štítkem také samostatné baterie. Máme v nabídce pouze nejkvalitnější výrobky zmámých a osvědčených výrobců, které odebíráme přímo ze skladů prostřednictvím jejich obchodního zastoupení a tím garantujeme vynikající kvalitu a dlouhou skladovatelnost do expirace.


BEZ BATERIÍ TO JDE TAKÉ - žádné baterie, 0,- provozní náklady                                                           ... vysoká provozní spolehlivost, dobrá účinnost a nulové náklady. Za nevýhody může být považována neobratnost v dopravních prostředcích a potíže s protivětrem. Jedná se o prototyp, který zatím není v prodeji wink

>>> Vyhlašujeme soutěž na název výrobku <<<


*new dopravné

pouze 17,-Kč poštovné pro zásilky baterií do naslouchadel do hmotnosti 100g, což je cca 10 blistrů baterií v závislosti na velikosti

BEZPLATNÁ je doprava při zakoupení MULTIPAKU baterií

 

A protože chceme dobře posloužit každému zákazníkovi, jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy zde,  nebo Vás rádi uvítáme při osobním nákupu baterií do sluchadel a proto nás navštivte na naší prodejně v Praze.

Naše baterie pro naslouchadla, sluchadla, sluchátka a implantáty splňují nejvyšší nároky na kvalitu a trvanlivost. Lze jimi nahradit všechny dosud užívané baterie, jako jsou Duracell, Interton, Bernafon, Power One, Renata, Oticon, Ansmann, Sony, Icelltech, Siemens, Philips, Phonak, GP, a jiné...